Leto na nešťastie so sebou prináša tragické udalosti v súvislosti zabudnutých detí či psov. Prípad, ktorý sa odohral v susednej Českej republike však nemá obdobu. Sotva dvadsať ročný majiteľ totiž na dlhé hodiny uzamkol v aute hneď troch psov!

 

Políciu pritom kontaktoval muž, ktorý mal o psíkov poriadny strach. Podľa jeho výpovede boli uzavretý v aute celé hodiny a to bez prístupu k vode či čerstvému vzduchu. Policajti ihneď situáciu vyhodnotili ako krízovú a tak pomocou teleskopického obušku rozbili okno.

Na zadnom sedadle sa nachádzali dvaja psíci, ktorí neboli schopní chodiť a len z ťažkosťami reagovali na vonkajšie podnety. Obrovské prekvapenie však prišlo po tom, čo policajti započuli smrteľné sypanie menšieho psa, ktorý uviazol pod prepravkami s nákladom. Tento príbeh má však chvála Bohu šťastnú dohru a po podaní vody a ošetrení sú všetci traja psíci v poriadku…

Video:

Zdroj/Foto: facebook – Městská policie hl. m. Prahy

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!