Všetci dobre vieme, že politici si do parlamentu nemusia nosiť nijaké jedlo, pretože ich bufet bol otvorený aj v čase, keď všetky ostatné prevádzky boli zatvorené. A navyše, ceny v ňom sú nižšie než za prvej republiky. Avšak, ako by to asi vyzeralo, keby sa predsa len dohodli, že by doniesli niečo, čo je im podľa ľudí blízke?

 

VTIP:

Vladimír Mečiar sa ako bývalý predseda vlády rozhodol, že zorganizuje stretnutie politických lídrov, pričom jedlo musí každý doniesť podľa vlastného úsudku.

Ako prvý dorazil Róbert Fico so svojimi pionierskymi rezmi, nasledoval ho Andrej Hlina s farárskymi rezmi, Marián Kotleba doviezol frankfurtskú polievku, zahanbiť sa nenechal ani Béla Bugár s poriadne pikantným maďarským gulášom, Richard Sulík plánoval hostí ponúknuť marihuanovými koláčikmi.

Ján Slota mal v talóne opitého Izidora a najviac toho priniesol Boris Kollár, ktorý svoje pokrmy nazval „mix od mileniek“. Ako posledný dorazil Andrej Danko, a ako muž s dobrými kontaktmi na východe doniesol ruskú zmrzlinu.

Celá udalosť mala avšak poriadne trpký výsledok. Igor Matovič sa spoločne s Jánom Mikasom pozvali sami a priniesli antigénne testy. No, a jeden z nich bol pozitívny…

Foto: Twitter