alex wortex

Kto by nepoznal kontroverznú Instagramovú postavičku @alexwortex69. Slovenka sa na sociálnej sieti prezentuje vulgárnymi, miestami až zvrhlými fotografiami a ľudia ju buď milujú, alebo nenávidia. Najnovšie sa Alex predviedla aj so svojou džungľou v rozkroku na bratislavských módnych dňoch. Účastníci módnej šou neverili vlastným očiam!

 

Počas bratislavských módnych dní návštevníci videli rôzne kreácie na telách modeliek, no pravdepodobne najviac šokovala svojou vizážou Instagramová ikona kontroverzie @alexwortex69. Alex je už dobre známa svojim odvážnym vkusom a kreáciami, ktoré viac odhaľujú, ako zahaľujú. Dievčina sa neštíti sporo odetá pózovať ani pred svojim bratom či natáčať bizarné videá s plyšovým medveďom, alebo obrím róbertkom.

Na módnu šou v hlavnom meste sa Alex dostavila v len v spodnej bielizni a tyrkysovom kožuchu. Pri pohľade do jej rozkroku však mnohí účastníci neverili vlastným očiam. Mladá Bratislavčanka si tu vypestovala hustú džungľu, ktorá sa na dnešných ženách len tak nevidí.

Influencerka Alexandra tak opäť vyvolala rozruch sebe vlastný. Fotografie Alexinho rozkroku, z ktorého sa červenali aj návštevníci módneho podujatia v Bratislave, si môžeš pozrieť –TU–.

Kontroverzná Alex Wortex

alex wortex

alex wortex

alex wortex

Zdroj: cas.sk Foto: Instagram