Trapas ako svet! Včera ráno moderátori Telerána v rámci súťaže Vstávaj a vyhraj zavolali diváčke a v prípade, že by povedala aktuálne heslo, pre ňu mali skvelú správu – mohla vyhrať 2.500 eur! Bohužiaľ, stala sa nemilá vec, po ktorej Lenka Šóošová aj Daro Richter zostali stáť ako obarení. Veta „voľaký k**ot sa so mnou zahráva“ by však odrovnala asi každého.

„Dobré ránko, tu je Lenka a Daro z Telerána, mali sme pre vás 2.500 €, ale to by ste museli zodvihnúť inými slovami, tým naším heslom, škoda,“ oznámil Daro sklamaným hlasom diváčke, ktorá zdvihla s klasickým „prosím“. Na druhej strane linky bolo chvíľu ticho, než viditeľne nahnevaná žena moderátorom nepriamo vynadala poriadnym vulgarizmom. Celé video si môžete pozrieť >>> TU <<<.

Potom, ako krátky záznam z nepríjemného stretu, ktorý ale profesionáli zvládli so cťou, obletel internet, priniesla stanovisko aj samotná Markíza. Celý incident sa televízii totiž podujal vysvetliť diváčkin manžel, ktorý ho vníma ako nešťastnú zhodu okolností – jej žene totiž v to ráno už sedemkrát volalo obťažujúce neznáme číslo! Zlú správu od moderátorov tak po tom všetkom vnímala ako nechutný žart.

Celá vec tak napokon mrzí nielen televíziu, ale aj samotnú diváčku, ktorá si následkom nedorozumenia odniesla namiesto vysnívanej výhry trpký zážitok.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/zomriofficial