Východ Slovenska sa opäť nezaprel, určite si ešte spomínate na legendárne zastupiteľstvo vo Fekišovciach a temperamentnú pani starostku. Tentokrát sa zviditeľnila obec Rudník, kde sa počas zasadnutia veru diali veci 😀

Dôvodom hádky bola kamera, ktorú na schôdzu priviedol jeden z poslancov, Michal Hegeduš (KSS), čo sa ostatným a ani pani starostke nepáčilo. Informuje denník Korzár.

Záznam mal podľa poslanca slúžiť ľudom, ktorí nemôžu byť prítomní na rokovaní pre opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu. „Vypni to, pekne ti hovorím. Nenahrávaj to, lebo ti odtrhnem hlavu,“ povedal jeden z poslancov.

„Ja nemám záujem, aby ja som bol niekde v obývačke na televízore ľudí prezentovaný, nemáš na to právo,“ ohradil sa ďalší. „Zo strany poslancov to považujem za nevedomosť, ale aj obavu zo svojej zodpovednosti. Viac ráz ich už totiž nabádali aj samotní občania, že ak schvaľujú niečo, čo je pre obec kontraproduktívne, nech za to prevezmú aj zodpovednosť. Starostka má tiež záujem, aby zostali niektoré veci bez povšimnutia verejnosti,“ povedal pre Korzár Hegeduš.

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk | Foto: Facebook