Couple winning casino game

Kto z nás to aspoň raz neskúsil. Pokúšať šťastie je v ľudskej povahe. Ľudia často zachádzajú až do extrémov, len aby už konečne vyhrali. Veď aj mne sa predsa už raz musí podariť vyhrať… Američanka Katrin Bookmaková si pocit šťastia z výhry zažila – avšak potom prišiel neuveriteľný šok!

Katrin hrala automat v New Yorku, keď sa jej splnili všetky jej tajné priania – vyhrala v ňom neuveriteľných 43 miliónov! So svojím šťastím sa ihneď podelila a spravila si aj selfie:

Katrin Bookmaková

Ihneď sa jej pred očami premietol jej život – ako dá výpoveď v práci, kúpi si nový byt, auto… avšak keď si prišla vyzdvihnúť výhru, prišiel neuveriteľný šok! Pracovník jej oznámil, že nič nevyhrala, pretože stroj vraj dostal poruchu! Ako kompenzáciu jej ponúkli steak alebo $2,25!

Katrin to samozrejme nenechala tak a s celou záležitosťou sa obrátila na svojho právnika. Zo strany prišlo samozrejme ospravedlnenie, v ktorom bolo vysvetlené, že prístroj bol pokazený – ale ako podotýka Katrinin právnik – ako je teda možné, že ľudia mali na ňom možnosť hrať? A ak bol pokazený, znamená to, že ľudia na ňom míňali svoje peniaze bez možnosti vyhrať? Ako mohlo kasíno nechať takýto vadovaný stroj v prevádzke? Ripkin, Katrinin právnik, preto požaduje od kasína kompenzáciu v minimálnej výške 43 miliónov!

Zdroj/Foto: twitter, pixabay