Video, ktoré zverejnila Polícia Slovenskej republiky, okamžite pobúrilo a v obyvateľoch vyvolalo len hnev a zlosť. Žena si v karanténe v Gabčíkove drzo pýta iné jedlo, podráždene si vyžaduje vegánsku stravu. 

Nevďačnosť či nevychovanosť? Dá sa povedať, že z každého trocha. V karanténnom centre v Gabčíkove dostávajú ubytovaní stravu 3x denne, nakoľko platia iba za ňu, mohlo sa čakať, že podmienky nebudú ako na dovolenke v Dubaji.

“Chceme dôrazne upozorniť všetkých klientov, aby neočakávali, že v Gabčíkove budú na nich čakať luxusné služby päťhviezdičkového hotela. Žijeme v náročnej dobe, bol vyhlásený mimoriadny stav, treba sa na danú situáciu prispôsobiť. Personál zariadenia, policajti a sbskári robia, čo je v ich silách. Nehaňte ich prácu a snahu, nevyvolávajte konflikty. Nie je to pekné… Nehovoriac o tom, že dopravu týchto ľudí zabezpečuje zo zahraničia ministerstvo zahraničných vecí a ďalšie zložky štátu. Ak by to takto nefungovalo, boli by stále ďaleko od domova a ktovie, dokedy by si museli predĺžiť pobyt na hoteli. Prvých 40 klientov bolo otestovaných s negatívnym výsledkom. Smerujú do domácej karantény,” hovoria muži zákona.

Pozrite si nasledujúce video a utvorte si názor sami.

VIDEO z karantény v Gabčíkove

Foto/Zdroj/Video: Facebook/ Polícia SR