Chris Stewart – 30 ročná hviezda NHL, muž, ktorý pôsobil v špičkových kluboch, akými sú Calgary, Minnesota, Buffalo, St. Louis či Colorado si zo Slovákov urobil dobrý deň. Pýtate sa čo také urobil? Na začiatok povieme len, že oklamal nášho jediného zástupcu v KHL – Slovan Bratislava a ukázal „prvotriedny“ charakter…

 

Bratislavský Slovan chcel posilniť svoj káder o skutočnú hviezdu, niekoho, kto by mal bohaté skúsenosti z NHL a pozdvihol tak klub no novú, vyššiu úroveň. Chris Stewart mal posilniť slovenský tím už v tejto sezóne, no od kedy tento muž súhlasil s ponukou Slovana, akoby sa roztrhlo vrece výhovoriek a problémov.

Pred časom naše médiá informovali, že Stewart sa na Slovensku vôbec neukázal a dokonca začal úplne ignorovať správy od nášho klubu. 30 ročná hviezda nakoniec bez akéhokoľvek varovania ohlásila definitívny koniec kariéry (údajne kvôli rodinným problémom), no krátko na to prišiel ďalší šok.

Chris Stewarth podpísal zmluvu so zámorským tímom nový kontrakt s jedným zo zámorských tímov. Web Elite Prospects uviedli, že sa Stewarth sa mal dohodnúť na zmluve s tímom Hamilton Steelhawks… Zdá sa teda, že „hviezda“ NHL si zo Slovákov a Slovana Bratislava urobila doslova dobrý deň.

Chris Stewart – Slovan Bratislava

Zdroj: Eliteprospects.com | Foto: Twitter