Brian Sloan – vynálezca, ktorý sa chvastá tým, že sa mu podarilo skonštruovať absolutne dokonalý stroj na uspokojenie ústami. Analyzoval pri tom až 108 hodín péčkových snímok a teraz je presvedčený, že jeho stroj je vás schopný uspokojiť lepšie, ako ktorákoľvek profesionálka!

Nedávno sme vám priniesli článok o robotke, ktorá sa rozhodla zničiť ľudstvo a teraz tu máme toto. Ako napovedá samotný nádpis, tentokrát pôjde o robotku, ktorá je odhodlaná ľudstvo uspokojiť a to naozaj vo veľkom štýle.

Jej konštruktér, Brad Sloan sa spojil so skupinov uznávaných vedcov a spoločne sa pustili do analýzy až 108 hodín péčka. Ich cieľom bolo nájsť 16 absolútne dokonalých pohybov, ktoré profesionálky využívajú pri orálnom uspokojovaní partnerov a zdá sa, že vede sa to skutočne podarilo!

Na svete je mašinka, ktorá údajne zvládne všetky tieto pohyby pričom využíva náhodný algorytmus, ktorý dokáže majiteľa tohoto zázraku dokonale prekvapiť. V praxi to teda znamená, že ani jedna fajka od kúzelnej mašinky nebude rovnaká a vy sa môžete tešiť na množstvo parádnych vyvrcholení….

Video:

Video si môžete pozrieť tu!

Zdroj: youtube | Foto: youtube