farma-scenar

Na Farme sa Dajana Šildová (26) ohriala len týždeň. Tichú tmavovlásku zo statku poslala domov statná Renáta, ktorá nad ňou zvíťazila v dueli. Dajana po vypadnutí priznala ako sa v skutočnosti žije súťažiacim na televíznom statku, dokonca sa vyjadrila aj k „farmárskemu scenáru“ ktorý mnohokrát rozoberajú ľudia na sociálnych sieťach!

 

V diskusiách na sociálnych sieťach sa mnohokrát nájdu príspevky, ktoré tvrdia, že televízny farmári majú striktne predpísané scenárom, ako sa pred kamerami majú chovať. Dokonca sa povráva, že aj hádky sú vopred vykonštruované réžiou programu. K tejto téme sa prekvapivo vyjadrila posledná vypadnutá farmárka Dajana, ktorá sa na statku ohriala len počas jedného krátkeho týždňa.

Na farmárke Dajane okolie postrehlo, že po návrate z televízneho statku vraj pribrala. To by hralo do karát všetkým, ktorí zastávajú názor, že Farma je len televízne divadlo a po zhasnutí kamier sa tu hoduje a odpočíva na pohodlných posteliach. Dajana však tieto reči ihneď vyvrátila. Sama nechápe, ako mohla na Farme pribrať, keď tu podľa jej slov neustále jedla len placky s cibuľou.

dajana farma

Dajana tvrdí, že aj keď o statku kolujú fámy, realita s predpísaným scenárom nemá nič spoločné. O deji reality šou vraj štáb vôbec nerozhoduje a účinkujúci tu naozaj prežívajú len na biednej strave a spávajú na tvrdých karimatkách, v spoločnej spálni. Farmárka sa taktiež netají tým, že je potešená televíznym zostrihom, ktorý ju vykreslil len v dobrom svetle. Zdá sa teda, že ani najnovšia kauza tehotenstva na Farme, nie je vykonštruovaná réžiou divácky obľúbeného programu.

Dajana o scenári na Farme

Zdroj: YouTube | Foto: Youtube, Facebook