Uplynulú sobotu sa v priestoroch Slovenského národného divadla konal už v poradí 19. ročník odovzdávania cien televíznej ankety OTO. Na galavečere nebola núdza o množstvo nahodených známych osobností slovenského šoubiznisu, medzi ktoré rozhodne patrila aj tehotná moderátorka Jasmina Alagič.

 

Jasmina Alagič zahviezdila na OTO v nádhernej červenej róbe, so štýlovou zlatou kabelkou. Kritici na sociálnych sieťach však tehotnú snúbenicu rapera Rytmusa nešetrili. Zotreli ju za jeden detail na jej vizáži!

Pokiaľ elegantné šaty budúcej pani Vrbovskej zožali obrovský úspech, ľuďom sa nepozdával Jasminin kučeravý účes. “Škoda tých vlasov…”, zaznelo v jednom z komentárov a ku kritike sa pomaly začali pridávať aj ostatní fanúšikovia prominentnej krásky.

Jasminin účes na OTO sa fanúšikom nepozdával.

“Tie vlasy by som si vedela inak predstaviť”, pridáva sa ku samozvaným stylistom ďalšia zo žien na sociálnej sieti. Našuchorená koruna krásy prominentnej budúcej mamičky sa tak dostala pod paľbu kritiky. No našli sa aj názory z iného súdka a teda tie, ktoré na Jasmininom divokom účese nevideli ani najmenšiu chybu. A ako sa tento bujarý prvok pozdáva vám?

Jasmina sa na anketu OTO dostavila v spoločnosti módneho stylistu

Zdroj/Foto: Instagram