Poznáme to veľmi dobre všetci. Keď najviac potrebujete svoj mobil, tak práve vtedy sa začne vybíjať a percentá baterky sa podozrivo rýchlo blížia k nule. Vyskúšajte však nasledujúci trik a baterka vám vydrží dlhšie!

 

Tento skvelý a zároveň veľmi jednoduchý trik je režim Lietadlo. Ten nájde vo svojom mobile každý z vás a už niekoľko štúdií dokázalo, že vďaka jeho používaniu vydrží baterka vášho telefónu dlhšie. Žiaľ, tento trik sa nedá využiť v akútnych prípadoch, kedy sa vám mobil vybíja a vy súrne potrebujete telefonovať alebo byť on-line.

Počas režimu Lietadlo sa totiž viaceré funkcie telefónu vypínajú a to vrátane príjmania telefonátov, ale aj Wi-Fi alebo Bluetooth. Každopádne, keď svoj mobil nebudete dlhšiu dobu používať, skúste ho dať do režimu Lietadlo a uvidíte, ako to výdrži vašej baterky pomôže.

Zdroj/Foto: Howtogeek.com, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D