Pred niekoľkými týždňami médiá obletela desivá správa o záhadnej smrti herca Gregory Tyree Boyca (†30) známeho z Twilight ságy a jeho partnerky Natalie (†27), ktorí boli nájdení nahí v posteli v ich byte v Las Vegas. Obaja boli nahí a nejavili žiadne známky života. Čo však vyšetrovatelia sprvoti zatajili bolo, že okolo nich sa nachádzali stopy bieleho prášku. Pitva napokon potvrdila smutnú skutočnosť, že za smrť dvoch mladých ľudí naozaj môžu drogy.

Gregory Tyree Boyce bol talentovaný herec, ktorý pred sebou mohol mať mnoho skvelých filmov. Bohužiaľ, sa tak ako mnohí pred ním, nechal zlákať vidinou zdanlivo euforickej drogovej cesty a nebol v tom sám. Kombináciou tvrdých návykových látok vzal na druhý svet aj svoju partnerku Natalie.

Gregory a Natalie neboli videní dva dni, kým sa ich telá nenašli v byte v Las Vegas. Zomreli 13. mája.

Čo sa vlastne stalo? Pitva v oboch prípadoch potvrdila predávkovanie kokaínom a fentanylom, čo je látka účinkami podobná heroínu, zato však s niekoľkonásobnou účinnosťou a nebezpečne vysokou úmrtnosťou. Na telách inak neboli žiadne stopy násilia ani cudzieho zavinenia.

Herec a jeho partnerka po sebe obaja zanechali deti – Gregory mal 10-ročnú dcérku Alayu, Natalie zas bola matkou malého synčeka menom Egypt. Smrť páru je tragédiou, aká sa, bohužiaľ, v dnešnom svete považuje už takmer za bežnú. Zostáva len dúfať, že osud Gregoryho a Natalie otvorí oči aspoň niekoľkým mladým ľuďom a ukáže im, že drogy nielenže nie sú cesta, no veľmi ľahko ich napokon môžu stáť život.

Zdroj: Hollywoodreporter.com | Foto: Instagram