Na základe duelu medzi Nikol a Vladom, ktorý už vypadnutá influencerka “venovala” svojej dcére Rebeke k meninám vieme, že vysielanie Farmy je posunuté presne o mesiac oproti reálnemu času. Vypadnutí farmári by sa tak mali držať viac v úzadí, aby verejnosti neprezradili, ako v reality šou dopadnú. To sa však jedna z farmárok rozhodla nedodržať. Už bola totiž videná v Trnave!

Voľba duelantov, ktorá tentokrát pripadla dvojici sluhov Rebeke a Heňovi, zrejme dnes večer mnohých zaskočí. Párik si má totiž napriek všetkým tajným dohodám napokon vybrať Mária a Beátu, v ktorých vidia predovšetkým slabých súperov. Niet preto divu, že vypočítavé správanie týchto hráčov sa divákom veľmi nepáči.

Rebeka si proti sebe obrátila verejnú mienku už vo chvíli, keď len pár desiatok minút po vypadnutí Nikol “zbalila” jej milenca. Rozhodne však nie je jediná farmárka, ktorej nie sú diváci veľmi naklonení. Na Sáre sa im nepáči jej zúfalé správanie, u Evy zas do očí bijúca žiarlivosť a večné vnucovanie vlastného názoru. Veľké sympatie nemá ani Beáta, ktorá sa záhadne kamsi stratí vždy, keď sa pracuje, zato príležitosť dobre poohovárať ostatných a ešte lepšie sa najesť nevynechá nikdy.

Tajné vyjedanie rebierok, ktoré mali byť pre všetkých.
Ďalšie “zakázané” pokušenie, o ktorom ostatní nevedeli.

Ktorá nenávidená farmárka by teda mala už čoskoro vypadnúť z hry? Podľa komentárov na Instagrame je to práve Rebeka Hlavatá. “Už som ju videla v Trnave,” pochválila sa pri jej fotografii istá diváčka.

Ak je aj informácia pravdivá, nemusí to nutne znamenať, že Rebeka vypadne už v blížiacom sa dueli. Rozhodne to však nie je ani vylúčené.

Zdroj/Foto: TV Markíza