Moderátorka Zlatica Puškárová robila s premiérom Igorom Matovičom rozhovor len pár hodín predtým, ako sa uňho potvrdila nákaza koronavírusom. Vzhľadom na to, že sa blížia Vianoce a Puškárová sa stále stretáva aj so svojou starou mamou, nebolo jej rozhodne všetko jedno. Ako dopadol PCR test, na ktorý netrpezlivo čakala v izolácii od rodiny?

Netrpezlivé čakanie na výsledok testu na koronavírus sa dostavil len deň pred Vianocami. Zlatica Puškárová pritom zdôraznila, že nebyť poctivej ochrany, všetko mohlo dopadnúť celkom inak: Rúško ma ochránilo, PCR test mám negatívny. V stredu som viedla naživo rozhovor s premiérom Igorom Matovičom, ktorému o pár hodín potvrdili koronavírus. Obidvaja sme mali rúška, bez nich by som určite teraz prežívala iné chvíle.”

Vďačná moderátorka na Instagrame priznala aj to, že správa o Matovičovej chorobe ju zastihla v hodine dvanástej: Informácia o premiérovej pozitivite ma zastihla doslova pár minút od 91-ročnej starej mamy, ktorú sme zobrali domov. Stiahla som sa okamžite… Rodinný krízový manažment fungoval na plné obrátky. Ale sme všetci OK. Opatrujme sa, nikdy sme nič nemali viac vo vlastných rukách.”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova | Foto: Instagram/zlaticapuskarova