Nedávno zosnulý Ladislav Štaidl a v tom čase neplnoletá speváčka Dara Rolins prežili vášnivý románik – v tomto sa zhodujú viaceré zdroje. Napriek tomu, že sa tým netajil ani samotný skladateľ a o mileneckom vzťahu poriadne farbisto porozprávala svetu aj Iveta Bartošová, samotná Rolins sa k celej veci odmieta priznať.

Veď bol pomaly dôchodcom a ja dievčatkom, keď ako on tvrdí, so mnou spal. A teraz, keď som mamou, sa mi tá predstava zdá ešte nechutnejšia,” vyjadrila sa kedysi Dara a Štaidla nešetrila ani pri ďalších ostrých slovách: “Premýšľam, čo vedie chlapa k zoznamom svojich úlovkov aj v prípade, že ide o pravdu. Niečo také prízemné nespraví chlap – frajer. Je to akt hodný niečoho, čo stojí na konci potravinového reťazca.

Napriek tejto búrlivej minulosti v nedeľu – deň, v ktorý Štaidl naposledy vydýchol – speváčka uverejnila na svojom Instagrame odkaz. Mnohí sa zhodujú, že ho venovala predovšetkým jemu.

“Život je nevyspytateľný. Krásny aj smutný, spravodlivý aj krutý. Dáva aj berie. Všade a všetkým… Pripíjam na život a posielam spomienku do neba na tých, ktorí nás opustili a úsmev za to, že sme ich na svojej ceste životom stretli,” napísala Rolins a pridala fotografiu s pohárom v ruke. Takto sa zrejme naposledy rozlúčila s mužom, ktorý pre ňu ako kolega, kamarát a pravdepodobne aj niečo viac nepochybne v živote mnohé znamenal.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Štaidl podvádzal ženu s vtedy neplnoletou Rolins: Pikantné slová o ich pomere!

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Facebook/Nina Putilová, Instagram/dararolins_vermi