Čo sa týka sveta celebrít, okrem doznievajúcej vakcinačnej kauzy Dominiky Cibulkovej kraľovala tomuto týždňu jednoznačne Simona Krainová a jej šteklivé fotografie z karibskej pláže. Modelka sa na margo závideniahodných záberov nechala počuť, že ju veľmi teší, že jej „prírodné trojky zbúrali internet“.

To zrejme nebolo veľmi po chuti Silvii Kucherenko, ktorá sa rozhodla podobným spôsobom predviesť vlastné silikónové prsia. Neodpustila si pritom štipľavý komentár, ktorý sa len ťažko dá chápať inak, než ako narážka na Simonu: „Nie som proti jemne odhaleným fotkám, ale musia byť nafotené vkusne a top fotografom.“

„Toto je topka, Silvi. Veľmi vkusné,“ pochválila ju fanynka. Kucherenko následne v odpovedi neodolala príležitosti ešte raz zopakovať, čo si myslí o iných ako profesionálnych umeleckých fotkách.

„Ja nemusím odhalené lacné fotky robené ‚doma‘, ako sa povie, na kolene. Keď odhalené, len s top fotografom umelecké,“ uzavrela tému modelka, pričom úvodzovky v slove „doma“ sú v tomto prípade viac než zaujímavým odtienkom výroku.

Spomínaný umelecký akt nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko