Bývalá farmárka Sára Adamčíková je známou propagátorkou otužileckého životného štýlu. Sama o sebe tvrdí, že by rada inšpirovala masy k zdravšiemu a šťastnejšiemu bytiu, pričom cíti, že má schopnosť ľudí viesť a motivovať – robila to totiž vraj už dávno pred Farmou. Po nej sa len stala o niečo známejšou.

Keďže napriek fámam, že má nového partnera, toto tvrdenia Sára popiera, jej fotky zo dňa zamilovaných vyzerali celkom inak, než ako u väčšiny slovenských celebritiek. Exfarmárka sa namiesto romantických osláv vybrala radšej do vonkajšej sauny a následne priamo do ľadovej vody.

Aj na takéto niečo však musela byť prílušne “vymódnená”. Fitneska otázku outfitu vyriešila zvláštne strihanými zelenými plavkami a nohavicami s voľnou gumou, ktoré jej padali až k bokom.

“Moc voľná guma na teplákoch? Či prečo taká foto?” “To majú tie prsia tak vytekať zospodu?,” pýtali sa začudovaní ľudia pri pohľade na Sárine fotky. Jej odpovede, podľa ktorých šlo v oboch prípadoch o zámer, si môžete pozrieť v obrázku pod článkom.

Sárine odhalené FOTKY si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Otvorená spoveď Sáry: Na Farme bola ŠIKANOVANÁ a takmer ju kvôli nej zrušili!

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova | Foto: Instagram/sarik_adamcikova, TV Markíza