Kto nemá rád milé pekné kresby? Ben Avlis, talentovaný ilustrátor by k nim možno mal námietky, stačí sa pozrieť na jeho tvorbu a objavíme ich temnejšiu, no o to vtipnejšiu stránku. Za obyčajným poskladaným papierom sa skrývajú nečakané a mierne strašidelné objavy!

 

Takmer každý ako dieťa rád skladal papiere, či kreslil vymyslené príšery, konečne však niekto prišiel s nápadom preniesť túto vychytávku aj do sveta dospelých a pridať jej moment prekvapenia.

Stvorenia nakreslené na zloženom papieri ožívajú svojím vlastným životom, hneď ako papier rozložíte, premenia sa z veselej farebnej podoby na bytosti ako z hororu, alebo vás práve naopak pobavia svojím jednoduchým humorom.

Autor rozhodne nekladie medze svojej fantázií, a tak v dielach nájdeme bláznivé farby a podivnú anatómiu. Okrem týchto predností, kresby tiež vracajú čas späť do doby keď ešte neexistovala digitálna animácia a využívajú kreatívnu cestu analógového procesu na rozpohybovanie postáv. Zaujmú hneď na prvý pohľad a pobaviť sa na nich môžete nižšie, hlavne sa však nezľaknite!

Fotošpeciál:

 

Zdroj/Foto: instagram.com, boredpanda.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Near
Nadšenec pre vesmír, vedu a techniku, umenie, vtipné príbehy, ale tiež milión iných zaujímavostí z akejkoľvek oblasti. S obrovskou šálkou kávy v ruke každý deň hľadám témy, ktoré by vás mohli zaujímať.