Nádherná a štýlová speváčka a najnovšie aj herečka Rita Ora by mohla krásu rozdávať, no rozmýšľali ste niekedy, ako môže slávna speváčka vyzerať pod kopou mejkapu? O dokonalosti sa už nedá rozprávať, vyzerá ako každá druhá žena, presvedčte sa!

 

Blondínka jednoznačne nepatrí medzi hanblivé ženy, ak sa koná nejaká akcia, vždy sa na nej objaví dokonale upravená, perfektne nalíčená a nastajlovaná. Dokonca sa nehanbí ani odhaliť svoje telo, pretože vie, že má čo ukázať, skrátka sa pýši luxusnou postavou.

No ak by ste ju stretli minulý piatok, ako vystupuje zo svojho auta na uliciach New Yorku v obyčajných handrách a bez mejkapu, určite by ste ju nespoznali. Prešli by ste okolo nej bez toho, aby ste zaregistrovali, že ide o známu celebritu. Speváčka má už síce 27 rokov, no keď je úplne prirodzená vyzerá ako malé rozkošné dievčatko, nemyslíte???

Foto:

Fotky prirodzene krásnej Rity nájdete —TU— a —TU— !

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*