Lucia Gachulincová alias Lula patrí k najkrajším Slovenskám. Nedávno sa rozišla so svojim bývalým priateľom Dávidom, ktorého spoznala práve vďaka reality šou Farma, ktorá ju preslávila. Tmavovláska pôsobí vždy veľmi sebavedomo, je ambiciózna, krásna a ešte aj múdra. Má kopu fanúšikov ale nájdu sa aj nejakí hejteri. Jej najnovšie fotky spustili lavínu otázok a fanúšikovia sa dokonca začali o ňu báť!

 

Rodáčka z Považskej Bystrice denne pridáva na Instagram svoje nové fotky, ktoré davy fanúšikov milujú. Naskytol sa im však pohľad na jej najnovšie fotky, ktoré dala do svojich príbehov a spustil sa totálny ošiaľ. Podaktorí ostali v šoku, ostatní sa začali báť o jej psychický stav. Neprajníkom, ktorým sa zdali fotky v úplnom poriadku však Lula vytrela zrak.

Lula sa stala troskou len na krátky čas a mala k tomu závažný dôvod. Pre tých, ktorí ju nemajú radi a chceli by ju vidieť v takejto situácii, má kráska zlú správu. Vyzerala tak preto, lebo natáčala videoklip v spolupráci s Plexom a speváčkou Ronie, ktorý vyjde čoskoro.

Zdroj/Foto: Instagram