Ďalšia skvelá premena, ďalší skvelý “výkon”. Známa herečka z Rodinných prípadov či z policajných uniforiem v jojkárskom seriáli Alexandra Palatinusová sa zmenila pred očami. Stratila doslova jedného človeka a schudla neuveriteľných 46 kilogramov!

Sympatickú blondínu môžu diváci poznať z viacerých projektov slovenských televízií, Policajti v akcii, Búrlivé víno či Rodinné prípady. Pre portál joj.prezenu.sk priznala, že vážila viac ako 100 kíl a urgentne so sebou potrebovala niečo robiť.

Nasadila tak vysokoproteínovú diétu, kde sa vzdala viacerých zdrojov sacharidov a tukov a po istom čase sa jej podarilo zhodiť krásnych 46 kilogramov. Dnes je z nej nová žena a ako sama hovorí, už nikdy sa nechce vrátiť do starých koľají.

,,Každý človek dokáže schudnúť, ak nemá nejaké vážne zdravotné problémy. Dá sa s tým niečo robiť. Myslím si, že každá diéta funguje, len človek musí nájsť tú, ktorá mu vyhovuje. Človek musí menej prijímať a viac vydávať, ináč tie kilá nepôjdu dole,“ veľmi múdro povedala pre joj.prezenu.sk. 🙂

Zdroj: joj.prezenu.sk | Foto: Instagram/alexandrapalatinusova, Facebook/Zuzana Čobejová, Instagram/cobejova, Facebook/Televízia JOJ, Facebook/Alexandra Palatínusová