Tak toto by si skutočne priala každá žena. Mužovi sa podarilo pokľaknúť vo výnimočnej situácii, ktorá sa najbližších 6800 rokov nezopakuje. Klobúk dole!

Tak o tomto sa 26-ročnej Erike Pendrak z New Yorku ani len nesnívalo. Jej snúbenec, ktorý je mimochodom vesmírnym nadšencom, ju zobral na pozemok Johnovej rodiny do dedinky Old Forge v New Yorku. Odtiaľ mali sledovať kométu Neowise, ktorá je viditeľná na severnej pologuli iba tento mesiac. Erika, ktorá si užívala tento jedinečný moment ešte netušila, čo ma jej snúbenec za lubom. V momente, keď vzácna kométa preletela nad ich hlavami, si John pokľakol a svoju lásku požiadal o ruku.

O tom, že sa John postaral o tie najočarujúcejšie zásnuby niet pochýb. “Každá jedna hviezda bola na oblohe, bolo to príliš jedinečné na to, aby som to nechal tak. Pamätám si na to šťastie, ktoré som cítil. Všetka nervozita bola preč. Myslel som len na to, že nesmierne milujem toto dievča a že to urobím,“ priznal sa.

John chcel, aby sa ich najkrajší moment zvečnil naveky, preto požiadal svojho priateľa, aby ich nenápadne vyfotografoval. “Tim tam mrzol s nami, aby sme si mohli navždy pripomínať túto chvíľu,” povedal John a my musíme uznať, že výsledná snímka sa môže zapísať do histórie.

Zdroj: foxnews.com