Moderátorka Zlatica Puškárová sa podelila s fotografiou, na ktorej je jej mama pri príležitosti narodenín. Keď ju ale zbadáte, nebudete veriť vlastným očiam! Takto veru nevyzerá každá oslávenkyňa krásnych 67. rokov.

„Moja krásna, milovaná, starostlivá, obetavá mamina, najlepšia parťáčka a životná opora má dnes 67 rokov. Rozhodne na svoj vek nevyzerá, však?“ uviedla moderátorka na sociálnej sieti, s čím musíme rozhodne súhlasiť.

„Nekonečne ďakujem, že môžeme oslavovať v zdraví jej život. Hoci som v týchto časoch  často povzbudzovala iných, sama som prežívala veľké obavy kvôli mojim rodičom. Vždy nám aj s ocinom boli nápomocní s deťmi, nikdy nás neodmietli, vždy všetko prežívali s nami,“ priznala.

„Viem čo je bytostný strach o blízkych, všeličo sme za ten rok zažili, ale ich optimizmus ma držal nad vodou. Aj vďaka opatreniam, ktoré sme dodržiavali sa aj s ocinom v zdraví dostali až k očkovaniu,“ napísala Zlatica s radosťou. Pri pohľade na moderátorkinu mamu je jasné, že na svoj vek nevyzerá, posúďte sami!

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova