Will Smith sa do dôchodku teda rozhodne nechystá, na svoj vek má ešte stále kopu energie a adrenalínových zážitkov sa vôbec nebojí! Na oslavu svojich päťdesiatych narodenín si vymyslel pekný kúsok, na ktorý tak skoro nezabudne!

 

Najkôr si užil pohľad na legendárny Grand Canyon, potom nastúpil do helikoptéry aby si mohol vyskúšať ozajstnú čerešničku na torte – bungee jumping! Ešte pred skokom vyzeral byť poriadne nervózny, nakoniec sa však odhodlal z helikoptéry vyskočiť a vyzerá to, že si adrenalínovú skúsenosť skutočne vychutnal.

Túto aktivitu však nerobil len pre seba, ale aj pre to, aby mohol vyzbierať príspevok pre charitu, ktorá sa snaží zabezpečiť vzdelanie pre deti po celom svete počas rôznach kríz či konfliktov, alebo prírodných katastrof. Túto výzvu mu predstavil YouTube kanál Yes Theory a Willa Smitha tento nápad, pri ktorom pomohol dobrej veci ale aj otestoval svoje limity, okamžite nadchol.

Môj otec sa s nami rozlúčil len o niečo viac ako pred rokom a na takejto konfrontácií so smrťou je naozaj niečo, čo vás núti žiť život oveľa slobodnejšie,“ objasnil svoj názor slávny herec. „Toto je úžasné, nádherné,“ povedal tesne po zoskoku, kým sa ešte stále hojdal na konci lana, a posielal vzdušné bozky prizerajúcemu sa davu, kde ho sledovala aj jeho rodina. Nakoniec dodal: „Život je ťažký. Možno si ublížite. Možno budete mať zlomené srdce. Možno stratíte prácu. Ale stále sa musíte snažiť ďalej.

Video:

Zdroj/Foto: youtube.com, mirror.co.uk, unsplash.com