Bývalá tenistka Dominika Cibulková už viackrát ukázala, že jej je jedno, čo si o nej ľudia myslia. Preto ani nie jej prioritou mať čím skôr po pôrode tip-top postavičku, ktorou by sa pochválila na Instagrame. Práve naopak – nebojí sa vyzliecť do plaviek a ukázať kilá navyše, pretože sa vo svojom tele cíti skvele. Najnovšie ľudí poriadne vyprovokovala pohľadom na jej prsia. Celé mesiace z nich pritom kojí jej maličkého syna!

Strie, rozšírené žilky, celulitída, “pásik” na bruchu či kilá navyše… Toto všetko je na tele ženy, ktorá dala svetu nový život, absolútne normálne. Len málokto o tom hovorí a ešte menej rodičiek sa niečím podobným chváli na Instagrame, Dominika Cibulková je však jednou z nich.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Najnovšie sa rozhodla, že z Dubaja “pozdraví” fanúšikov sériou fotografií v tesných plavkách, ktorým dala názov “Nie som tu na to, aby som vám robila radosť”. Jej plážový outfit pritom odhaľuje viac, než je pri jednodielnych plavkách bežné. Čo poviete, obzreli by ste sa za ňou, keby prešla okolo vás?

Spomínané FOTO si môžete pozrieť TU!

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova