Tento príbeh je o 25 ročnej Jessice Beniquez z Floridy. Jej váha sa už v 20 rokoch vyšplhala na neuveriteľných 145 kíl, keď si povedala DOSŤ! Teraz ma o polovicu menej a je z nej príťažlivá mladá dáma.

“Každý deň som veľa jedla, sedela na gauči a sledovala seriály, či rôzne televízne šou,” priznáva Jessica. Vtedy si začala uvedomovať, že sa kvôli enormnej nadváhe nevládze ani postaviť z gauču. “Bola som neustále unavená a veľmi ma boleli nohy. Bola som schopná celý deň preležať v posteli, sledovať telku a vkuse jesť,” spomína na nie najkrajšie chvíle.

Potom prišiel zlomový deň a Jessica sa začala postupne zbavovať všetkých svojich zlozvykov. Prvá zmena nastala v stravovaní. Vo svojom jedálničku škrtla všetky polotovary, sladené nápoje a jedlá, ktoré sa snažila nahrádzať vyváženou domácou stravou. Začala jesť veľa zeleniny, ovocia a najmä v pravidelných intervaloch.

Pohodlie na gauči zamenila prechádzkami v prírode, potom rýchlou chôdzou a napokon si zamilovala aj fitnesscentrá. Dnes cvičí hodinu až dve denne. Po vyše roku sa mohla chváliť s úbytkom 77 kíl. Po veľkom úspechu ju čakal ďalší boj, tento raz s rakovinou. Jessica sa aj napriek tomu nevzdávala a nakoniec vyhrala aj nad zákerným onkologickým ochorením a dnes vyzerá úchvatne!!

WOW, Klobúk dole!

Zdroj: prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/getfitwjessica