Farma 12 je dnes už minulosťou, počas piatkového finále sme sa dozvedeli meno víťaza celej show. Množstvo fanúšikov ale protestuje, že výhra nebola spravodlivá a niektoré pravidlá neboli dodržané tak, ako mali. 

Aj napriek množstvu hejtov, víťazkou dvanástej série reality show Farma sa stala krásna a nekonfliktná Xénia. Získala najviac SMS hlasov a vo väčšine disciplín dominovala, diváci sú ale stále presvedčení, že bola do súťaže vybratá cielene a bez problémov preplávala až k rozprávkovej výhre 75 tisíc eur.

Sympatická tanečnica sa rozhodla prehovoriť a objasniť, ako sa do súťaže dostala. Podľa jej slov sa na Farmu prihlásila ešte minulý rok, avšak už bolo neskoro. “Až tento rok mi prišiel mail, že im tam moja prihláška ostala, ak mám stále záujem, môžem prísť na kasting. Dali mi termíny, prešla som všetkými kolami. Už som si myslela, že z toho nič nebude, lebo sa mi ozvali až na poslednú chvíľu. Stále to všetko odkladali a už som s tým nepočítala. Tak som bola šťastná. Určite si ma nevytipovali a ani nenašli vopred,” hovorí exluzívne pre portál pluska.sk

Zároveň dodáva, že sa nezaoberá negatívnymi reakciami. Myslí si, že ktokoľvek z trojice by vyhral, našli by sa ľudia, ktorí budú mať neprajné reči. “Moji priaznivci vedia, že som vyhrala právom. Negatívne komentáre neriešim, jedným uchom dnu, druhým von. Nezaoberám sa tým,” povedala Xénia.

Bývalá účastníčka súťaže krásy sa vyjadrila aj k inkriminujúcej poslednej disciplíne s triedením strukovín. ,,Evelyn na začiatku nepovedala, že kto bude mať v miske niečo iné, je diskvalifikovaný. Rozstrel sme mali, aj keď sme skladali stromčeky. Ja a Heňo sme mali nesprávne. Nebrala som to tak, že to bola nejaká zmena pravidiel alebo že by mi nadržiavali,” dodala Xénia, ktorá zároveň priznáva, že s výhrou sa rozdelila s chalanmi, nakoľko sa už predtým na tom cielene dohodli.

Pre viac info sledujte aj náš FACEBOOK >>>TU<<<

Foto: YouTube, Instagram/ farma.markiza | Zdroj: pluska.sk