gogo youtube

Najznámejší slovenský youtuber Gogo (21) je vzorom pre mnohých mladých ľudí, ktorí sú presvedčení, že na vlogoch sa dá kráľovsky zarobiť. Gogo však aktuálne vzal ilúzie všetkým, ktorí si myslia, že jeho hlavný príjem pochádza z youtube videí!

 

Na youtube začal Sebastián Štrauch alias Gogo pôsobiť už pred šiestimi rokmi a teda vychytal zlatú éru vlogovania na Slovensku. Mladý Bratislavčan má na konte už takmer dva milióny followerov a tým pádom je najúspešnejším youtube tvorcom na Slovensku i v Čechách. Pre mnohých ľudí je tak Gogo doslova kariérnym vzorom a chceli by sa živiť presne tak ako kráľ slovenského youtube.

„Ľudia si mylne myslia, že youtuberi zo samotného Youtube zarábajú tisíce,“ prezradil Gogo pre portál hnonline.sk. Tento fakt by si mali uvedomiť najmä mladí, ktorí žijú v omyle o príjmoch z natáčania videí.

GoGo ďalej priznáva, že z videa, ktoré uvidí 600-tisíc ľudí, mu príde na účet približne dvesto eur. Najviac peňazí naopak Gogo zinkasuje z rôznych spoluprác so známymi značkami. Peniaze sa mu hrnú teda najmä predaja produktov s jeho logom. Tričká, mikiny, knihy a najnovšie aj diár, idú na dračku.

Kráľ slovenského youtube – Gogo

gogo

gogo

Zdroj: strategie.hnonline.sk Foto: Facebook, Instagram