Tak toto sme nečakali, no o to viac sa tešíme! Obľúbená speváčka Dominika Mirgová sa na chvíľu vzdá mikrofónu aj nahrávacieho štúdia a namieri si to pred kamery.

V ktorom seriáli by ste si Dominiku radi pozreli vy? Oteckovia, Horná Dolná, Autoškola či Susedia? Nie je to po prvý raz, keď sa televízia rozhodla obsadiť okrem hercov aj iné osobnosti zo slovenského šoubiznisu. V Oteckoch si to vyskúšali napríklad ex-farmárky Lucia “Lula” Gachulincová či jej menovkyňa Lucia Mokráňová. Ide do istej miery aj o vzbudenie záujmu a pozornosti u divákov, čím sa zvýši aj sledovanosť samotného programu.

Dominika sa už čoskoro objaví v seriáli Susedia. Zatiaľ ide len o jednu epizódu, no do budúcnosti nič nie je vylúčené. Viac detailov zatiaľ nechcela prezradiť, necháva si ich až na premiéru, no portálu slovakwoman.sk prezradila, aké bolo natáčanie. „Bolo to super, užila som si to a hlavne hrať po boku takých hercov bola pre mňa česť.” 

Aj keď dátum premiéry zatiaľ nie je známy, už teraz môžeme povedať, že sa je určite na čo tešiť. Domču na televíznych obrazovkách nie je skoro vôbec vidieť, takže táto informácia poteší určite každého jej fanúšika. Budete jej rolu v Susedoch sledovať aj vy?

Dominika Mirgová sa už čoskoro objaví v Susedoch

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, susedia.official