Kým sa ostatní herci a ľudia zo šoubiznisu a kultúry sťažujú, že nemajú prácu, česká herečka a speváčka Barbora Mottlová sa rozhodla nevyplakávať a vziať svoj život pevne do rúk. Nemôže vystupovať? Ok, zarobí si inak. 

33-ročná Barbora zvyknutá na drahé dovolenky, sociálne siete plné luxusných vecí a život, v ktorom jej nič nechýbalo, sa rozhodla začať pracovať a v období koronavírusu, sa aspoň nejako zabezpečiť.

„Zo dňa na deň som prišla o prácu ako väčšina ľudí okolo mňa. Beriem situáciu takú, aká je a vychádzam z nej. Nedá sa nič robiť. Neplačem. Nesedím doma na zadku a nečakám, až mi dôjdu peniaze. Nenechám sa od nikoho vyživovať a keď mám zdravé nohy a ruky nebudem si požičiavať. Nájom sa sám nezaplatí. Už druhý týždeň robím v samoške v pokladni. Vďaka tomu mám dobrý pocit z odvedenej práce, učím sa novým veciam a hlavne, poznala som super partiu ľudí. Som vďačná za to, čo mám a čo vďaka tejto divnej dobe poznávam,“ píše na Instagrame.

Za tento krok sa jej dostalo iba samej chvály. „Si skvelá. Vždy si mi bola sympatická, ale týmto si u mňa stúpla ešte o level vyššie. Charakter sa pozná,“ píšu fanúšikovia v komentároch. „Viac ľudí by si malo vziať príklad,“ pridáva sa ďalší.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj/Video: Facebook/ Top Star/ TV Prima