Ľudia majú vo svojom živote skutočné ale aj emocionálne múry, ktoré ovplyvňujú náš život. Rôzne dvere či vchody na obrázkoch odhalia vaše najväčšie obavy. Je to na vás, zvoľte si a odhaľte svoje obavy!

Ktoré vás najviac desia:

Dvere č.1

Sila a inteligencia. Ste schopný vidieť veci tak, ako sú. Vaše hodnoty sú pre vás najdôležitejšie a očakávate, že iní budú chápať to isté. Steny pokryté tapetami ukazujú, že máte vysoko emocionálne a duchovné múry okolo seba a málokoho pustíte do svojho vnútra.

Dvere č.2

Slobodná duša. Žijete naplno svoj život. Schody, ktoré vedú k nejakému neznámemu miestu alebo suterénu, znamenajú, že ste neohrozený. Nebojíte sa toho, čo príde, aj keď to znamená smrť, no bojíte sa minulosti.

Dvere č.3

Nezávislá a chladná osobnosť. Ak ste si vybrali ľadovú jaskyňu, je to pravdepodobne preto, lebo ste dlho hľadali emocionálne teplo. Máte strach z pocitov, ako sú zármutok a sklamanie, takže radšej zostanete sami.

Dvere č.4

Vernosť a čestnosť. Ak ste si zvolili túto izolovanú a schátranú chatrč, znamená to, že ste veľkorysá osoba a že vždy žijete pre ostatných. Ste verný a čestný človek, ale nie každý si to cení. Dom je symbolom lásky a bezpečnosti, takže keď ho vidíte v ruinách, znamená bankrot.

Dvere č.5

Emocionálna inteligencia. Ak sa bojíte vchodu do tunela, znamená to, že by ste mali preskúmať svoje emócie. Ste emocionálne inteligentný a voda v tuneli ukazuje, že vaša myseľ potrebuje vyčistiť, lepšie pochopiť vaše myšlienky.

Dvere č.6

Kreativita riešenie problémov. Ak ste vystrašený z modrých dverí s reťazami, môže to znamenať niekoľko vecí: modrá je farba oblohy, ktorá symbolizuje stabilitu. Ste produktívny a dosiahnete všetky tvrdé ciele, ktoré ste si nastavili.

Zdroj/Foto: psych2go.net