Kto by nepoznal notoricky známu trilógiu o 10-ročnom chlapcovi, ktorý na Vianoce uviazne ,,Sám doma” a bude sa musieť popasovať s nepríjemnými zlodejmi bažiacimi po majetku rodiny McCallisterových? Od nakrútenia mimoriadne úspešného filmu ubehlo už neuveriteľných 27 rokov (!!!!!!!), počas ktorých sa najväčšia hviezda snímky Macaulay Culkin (36) prepadla až na samé dno!

Kedysi najpopulárnejší chlapec planéty, ktorý sa objavil aj vo videoklipoch Michaela Jacksona, odišiel do filmového dôchodku už vo svojich 12. rokoch. Za všetko môžu rodičia mladého herca, ktorí svojou nenásytnosťou obrali syna o milióny dolárov a počas rozvodového konania odklepol súd zvyšok zárobkov vo výške 40 miliónov dolárov práve mladistvému Culkinovi. Aj keď si herec zahral iba v niekoľkých snímkach, navždy ostane tým malým prešpekulovaným blondiakom s diabolským pohľadom, ktorého si zamilovali milióny ľudí po celom svete.

O to smutnejším faktom bolo zistenie, že Culkin v dospelosti prepadol alkoholu, drogám, závislosti na tabletkách a z nepríjemností ho nedostala ani partnerka Mila Kunis, s ktorou tvoril pár dlhých 9 rokov. V súčasnosti sa herec živí ako DJ v New Yorku, kde taktiež občas vystupuje so svojou kapelou The Pizza Underground. Ako sa však zdá, podľa najnovších snímok si Culkin vstúpil do svedomia a oproti minulosti konečne vyzerá skutočne fantasticky. Z prefetovaného a strhaného chlapíka v rokoch je dnes sympatický a vskutku výborne vyzerajúci mladý muž, ktorý by svojou súčasnou vizážou odzbrojil nejedno srdce ženy. No nepôsobí príťažlivo? 🙂

Macaulay Culkin kedysi

Macaulay Culkin v čase, kedy tvoril pár s Milou Kunis

,,Kevin” dnes

Zdroj/Foto: Twitter