Andrea Vargová (30) skončila v súťaži Najväčší víťaz vo finálovej trojke a za pár mesiacov sa jej podarilo zhodiť až 40 kíl. Nikto však netušil, či bude vo svojej premene pokračovať aj naďalej. Pozrite sa, ako dnes vyzerá!

 

Andrea sa pred súťažou trápila s kilami navyše a žila v začarovanom kruhu drastických diét a prejedania sa. Keď si však uvedomila, že jej kamošky vyzerajú ako modelky a chlapi o ňu nejavia príliš záujem, rozhodla sa so svojím životom niečo urobiť.

V šou Najväčší víťaz mala spočiatku ako mnohí iní súťažiaci problémy s výhovorkami, no postupne sa aj vďaka trénerke Soni začala dostávať do formy a kilogramy išli dole.  Chudnúť sa jej darilo až tak úspešne, že napokon skončila vo finálovej trojke. Otázkou už ostávalo len to, či blondínka dokáže v novom režime pokračovať aj doma bez dozoru. Najnovšia fotka, ktorú zverejnila, ale dokázala, že mladá žena to so svojou premenou myslí naozaj vážne. V dvojdielnych plavkách má dnes Andrejka postavu ako športovkyňa a na bruchu sa jej pomaly črtajú štvorčeky. Fotku Andrey v plavkách si pozriete >>> TU <<<.

Foto:

Zdroj/ Foto: facebook, instagram