Manželia Bičanovci sú v rozvodovom konaní, ktoré sprevádza poriadny rozruch. Na poslednom pojednávaní sa nevyhli kriku, hádkam a na záver padol drsný odkaz od manželky Edity!

 

Aj keď je manželstvo Bičanovcov už len formalitou a zabávač žije v spoločnej domácnosti s mladučkou milenkou Michaelou, oficiálna bodka za manželstvom ešte nepadla. Súd ich totiž opäť nerozviedol, keďže sa nedokážu zhodnúť na téme detí. Pred pojednávaním sa manželia na seba ani nepozreli a potichu čakali na chodbe, no za dverami dali zrejme svojim emóciám voľný priebeh. Viackrát sa totiž ozvalo napomenutie sudkyne, aby sa nehádali a nekričali.

Po skončení neúspešného súdu odišiel nespokojný Bičan okamžite preč, no manželka Edita sa ešte zdržala a nakoniec poslala Andrejovi poriadne drsný odkaz: “Máme odročenie. Manžel stále nepochopil, že spolu máme dve deti a v ich záujme sa musíme naučiť vychádzať si v ústrety. Vyhrážkami sa riešiť nič nedá a už vôbec nie starostlivosť o deti,” povedala pre Plusku. Jej reakcia sa možno dočká aj odozvy, no každopádne si budú musieť nepríjemný súd zopakovať.

 

Zdroj: pluska.sk/ Foto: facebook