Tak takéto poníženie Adela Vinczeová rozhodne nečakala! Zabávač Juraj Kemka totiž v televíznej šou tak zaperlil, že blondínku dourážal do špiku kosti. Neuveríte, k čomu ju prirovnal!

 

V novej zábavnej šou z produkcie TV-JOJ S pravdou von bolo v poslednej časti poriadne veselo. Prominentní hádači mali totiž za úlohu tipovať, kto z troch neznámych pánov v štúdiu je skutočný transvestita.

Skutočnou transkou bola nakoniec blondína v bordových šatách, páni po “jej” bokoch boli len vydareným dielom maskérov. Hádači v zložení Robo Jakab, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Marián Miezga však začali diskutovať, koho sa im trans Klaudia podobá. Pokiaľ Jakab povedal, že Klaudia vyzerá skoro ako Dustin Hoffman, Kemka prestrelil.

“Typovo je to Adela Vinczeová. Adela to je,“ šokoval Kemka prirovnaním moderátorky k transvestitovi. V tom momente nastalo v štúdiu ticho a napätie by sa dalo priam krájať. Až moderátor Šoko začal zachraňovať trápnu situáciu vetou: “Nuž, ktovie, či to príde vtipné aj samotnej Adele.” V televízii si tak Kemka vyrobil poriadny trapas.

Kemka prirovnal Adelu Vinczeovú k transvestitovi “Klaudii”

Zdroj: TV JOJ │ Foto: TV JOJ, TV Markíza