Čerpacia stanica na Panónskej ceste v Bratislave sa v posledných dňoch teší veľkej popularite. A to najmä vďaka pracovníčke Soni, ktorá originálnym spôsobom zadržala srbského zlodeja. Tomu „ponúkla“ orál a chlapíka tak polícia spacifikovala.

Aj napriek tomu, že si z nej internet robí vtipy, Soňa prežila hotové peklo. 36-ročná zamestnankyňa pumpy zabránila vykradnutiu prevádzky vlastným telom, aj keď to vôbec nebolo jednoduché. Lump jej uštedril dokonca aj niekoľko rán do hlavy, schmatol ju za bundu a vtiahol do vnútra, kde chcel, aby mu otvorila trezor.

„Keď sa mi nedarilo otvoriť trezor, tak bol agresívny, dal mi facku a udrel ma. Tak som proste dala dole tričko a skúsila som to, čo som skúsila. Pomohlo to. Evidentne to pomohlo, pretože sa chytil hneď a čo sa stalo, stalo sa. Proste som ho upokojovala pohľadom a aj som trošku šaškovala, akože srandovala, že do pr*ele to nejde otvoriť,“ zveruje sa televízii JOJ Soňa.

„Musela som, v tej chvíli pud sebazáchovy buď – alebo. Chytil sa, chytil sa sa na to moje. Nebol pri zmysloch, lebo reagoval tak, ako reagoval, dal si dole gate. Ja som to naťahovala, samozrejme, že ja som to naťahovala. Hlavne som sa bála, aby sa neprebral z toho delíria a z toho opojenia,“ popisuje situácu ďalej.

Celú jej výpoveď si pozrite vo VIDEU:

Foto/Zdroj/Video: TV JOJ