V indickom meste zvanom Mau mali diváci možnosť sledovať vystúpenie z ktorého tuhne krv v žilách. Miestny zaklínač hadov si na krk vyložil obrovského pytóna a práve to ho takmer stálo život!

 

Ako budete mať možnosť uzrieť vo videu zaklínač hadov si na krk pokojne zavesí pytóna, no náhle sa všetko vymkne z pod kontroly a šou sa mení na drámu v ktorej muž bojuje o vlastný život.

Had mu totiž uzavrie okolo krku priam smrtonostnú klučku, ktorú začne nemilosrdne uťahovať. Zaklínač sa síce snaží zo zovretia dostať a chvíľu s hadom bojuje, no všetky jeho snahy sú márne a tak po chvíli stráca vedomie a padá k zemi. Nakoniec sa trom chlapom podarí neboráka zo zovretia dostať a previezť ho do nemocnice, no jeho stav dodnes nie je známy.

Video:

Video nájdete tu!

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!