Neoddeliteľnou súčasťou natáčania reality show Svadba na prvý pohľad sú aj luxusné a exotické svadobné cesty, častokrát na netradičné miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane. 

Diana s Michalom si užili nádhernú Afriku a mali možnosť vidieť Safari na vlastné oči, Veronika s Adamom navštívili luxusný Dubaj a Tereza s Milanom sa už v najbližšej časti dostanú na vysnívané Maledivy.

Divákov zaujímal fakt, prečo sa Vierka s Michalom dostali „len“ do Benátok, navyše autom a Michal si to celé musel odšoférovať sám. PR manažérka Markízy vysvetlila, že práve to bola jedna z podmienok nevesty.

„Vierka s Michalom išli na svadobnú cestu do Talianska preto, že Vierka sa bojí lietať lietadlom. Navyše mala obavy cestovať do pandemicky rizikovejšej krajiny a Taliansko v čase nakrúcania patrilo medzi ,zelené´ krajiny,“ vysvetľuje Ľudmila Ráceková.

Objasnila aj to, že tretí pár v poradí show nebol nijako znevýhodnený len preto, že zostal v Európe. ,,Čo sa týka finančnej hodnoty svadobnej cesty, Vierka s Michalom rozhodne neboli nijako ukrátení. Tvorcovia šou sa snažia vyberať destinácie párom na mieru, aby sa mohli spoznávať bez rušivých momentov,“ dodala manažérka.

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial, TV Markíza | Zdroj: pluska.sk