Už je tomu skoro rok, čo sa dali Filip Šebo a Emma Drobná dokopy a veru zaľúbencom to veľmi svedčí. Bývalý futbalista a krásna speváčka si svoje súkromie zaryto strážia, no občas spravia výnimku. Teraz sa obaja rozhodli, že sa s fanúšikmi podelia a ukážu im svoje luxusné hniezdočko lásky. Wow, z toho prepychu vám padne sánka!

Už v jeseni minulého roka sa začalo pošuškávať o vzťahu Drobnej so športovcom Filipom Šebom. Aj keď obaja vzťah tajili, napokon sa rozhodli podeliť o svojej láske s fanúšikmi.

Teraz trávia obaja spoločný čas doma v karanténe, odkiaľ zverejnili pár záberov. Najskôr to bola luxusná biela kuchyňa, neskôr video z obývačky, kde je polonahá Emma so svojou láskou vyvalená na gauči.

Snímky z honosného bytu na Kolibe poskytli zaľúbenci pred pár dňami aj markizáckej relácií Reflex. Výhľad na Bratislavský hrad si dvojica vychutnáva na obrovskej terase a pýchou celého bytu je podľa športovca priestranná biela kuchyňa, kde mu jeho láska pravidelne vyvára samé dobrotky.

Dvojica prezradila aj to, ako zvládajú a trávia čas v karanténe. „Snažím sa každý deň cvičiť, varím, píšem texty, keďže mám na to teraz čas, a lúštime krížovky. Medzi ľuďmi sme čo najmenej, len vtedy, keď ideme nakupovať,“ zdôverila sa Emma.  

„Chodíme často do lesa a v karanténe sa ešte viac ľúbime ako mimo nej,“ doplnila ju na záver jej polovička Filip.

Zábery z ich spoločného hniezdočka lásky si môžete pozrieť aj z reportáže Reflexu


Aj toto video vzniklo na terase s dokonalým výhľadom 🙂

View this post on Instagram

Celebrating April Fools’ Day.

A post shared by 3boy (@sebofilip) on

A ten výhľad :O

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/emmadrobna