Známa slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová na sociálnej sieti Instagram pridala fotografiu, pri ktorej svojim fanúšikom oznámila, že je pozitívna na ochorenie Covid-19. “Covidko chodí aj k očkovaným, takže sa opatrujte všetci,” napísala mamička s tým, že taký ťažký priebeh pravdepodobne nečakala, no vie, že si za to môže aj ona sama.

„Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz. Že máme tu pandémiu, tak hrozne teraz do seba budeme rýchlo pchať lieky a iné šmakocinky. Treba celkovo zmeniť životný štýl.

Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,” uviedla umelkyňa s tým, keby nepodcenila obyčajnú nádchu plus počas prepracovanosti málo nespala či takmer nič nejedla tak by možno nemala oslabenú imunitu.

Zdroj: Instagram/basie