Dlhoočakávaný dátum stretnutia dvoch veľkých šampiónov je konečne známy a už teraz môžeme predpokladať obrovský záujem o lístky v prvých radách. Všetko sa odohrá ešte tento rok, v hlavnom meste českej republiky. Podarí sa borcom vypredať O2 arénu? Sme o tom presvedčení!

 

Ak aj nie ste verným fanúšikom bojových športov, mená Attila Végh a Karlos Vémola ste už aspoň raz počuli. Jeden sa ako historicky prvý Čech dostal do najvychytenejšej svetovej organizácie, druhý zvíťazil v ďalšej, v americkom Bellatore.

Avizované stretnutie dvoch “levov” bolo síce dané, avšak nikto netušil, kedy sa skutočne odohrá. Teraz je to tu. Už v novembri 2019 sa stretnú zoči voči.

„O tomto zápase som nikdy nepremýšlal, ale zrejme to k nemu smerovalo. Ja a Attila sme rovnaký ročník. On je najväčší slovenský bojovník, ja som najlepší český, naša životná cesta sa vyvíjala podobne, na konci tej cesty bude iba jeden víťaz. Pre mňa je to nielen súboj storočia, ale životný súboj, do ktorého dám všetko. Pretože byť kráľom Česka a Slovenska pre mňa znamená všetko“ hovorí Karlos.

Végh sa momentálne nachádza v Thajsku kde spolu s ostatnými chalanmi z gymu poctivo trénuje. „Karel Vémola je pre mňa človek, ktorý spopularizoval MMA na Československej scéne. Je to silný a tvrdý bojovník, ku ktorému mám rešpekt. Ale vyhrám samozrejme ja, bude to potvrdenie všetkého, čoho som v kariére dokázal. Je to najväčšia událosť, ktorá kedy v našom obore bola a verím, že do toho dáme všetko – fanúšikovia, promotér a samozrejma aj my bojovníci,” neskrýva nadšenie obľúbený Attilka.

ZÁPAS STOROČIA sa neuskutoční nikde inde ako v najväčšom českom športovom svätostánku, pražskej O2 aréne 9. novembra – na akcii organizácie OKTAGON MMA, ktorá sa podľa niektorých žebříčkov vyšvihla medzi 30 najlepších organizácií sveta.

 WAU WAU WAU, nevieme sa dočkať!!

Foto/Zdroj: Oktagon MMA