klein kuznik oktagon 5

Počas uplynulého víkendu sa v českej Ostrave odohrala dlho očakávaná séria súbojov OKTAGON. Prestížny turnaj zmiešaných bojových umení (MMA) už pozná aj svojho víťaza. Stal sa ním dvadsaťtriročný Slovák Ľudovít Klein, ktorý vo finálovom zápase českému súperovi naložil ako pán. Po zápasníckom ringu doslova striekala protivníkova krv!

 

Súboje MMA nie sú vhodné pre slabé žalúdky a diváci sa o tom na vlastnej koži presvedčili aj tentokrát. Počas finálového zápasu série OKTAGON 5 sa strhlo krvilačné predstavenie medzi Slovákom Ľudovítom Kleinom a Čechom Matejom Kuzníkom. Obecenstvu sa počas finále neraz zatajil dych. OKTAGON 5 vyvrcholil až po štyroch kolách, keď bojovník Klein zvíťazil po technickom KO.

Slovák zasadil svojmu silnému súperovi množstvo priamych a tvrdých úderov. Obaja športovci predviedli kvalitný súboj, no vyvrcholením a zároveň ukončením celého zápasu boli minúty, keď Klein protivníka “otvoril” a z raneného Kuzníka sa začala liať krv. „Videl som ju všade. Mal som ju v ústach, očiach… Čakal som, kedy to už rozhodca a doktor ukončí. Som aj rád, pretože sa týmto predišlo veľkému zraneniu,“ povedal Klein pre portál šport.sk.

Video:

Zdroj/Foto: sport.aktuality.sk, facebook