Obrovské príjmy Zuzany Plačkovej pochádzajú predovšetkým z reklám a predaja vlastných produktov na Instagrame, pričom jej manžel René pred časom taktiež prešiel na rovnaký pracovný mód. Naša najznámejšia influencerka neustále vymýšľa nové veci a nikdy sa neváha pochváliť novými myšlienkami či podrobnosťami toho, ako ich realizuje. Najnovšie zverejnila záber, ako nastupuje do lietadla do Prahy – to ešte netušila, akú diskusiu tým vyvolá!

“Dnes pracovne na otočku Praha podpísať nejaké nové zmluvy na nový projekt, ktorý chystám a popri tom si zabehnem za mojimi babami,” napísala nedávno Plačková na svoj Instagram, pričom zverejnila záber, ako nastupuje do malého lietadla patriaceho istej značke kozmetiky.

Tento príspevok neušiel okrem jej fanúšikov ani influencerovi Cecovi, ktorý si Prahu okamžite spojil s Plačkovej škandálom z minulosti.

“Nový projekt biely gauč kasting?,” spýtal sa veselo. Kým sa Plačková nedala vytočiť a odpovedala, že ide o “niečo lepšie”, jej manžel René tvorcovi politicko-spoločenských meme nechcel nič darovať.

“Už čoskoro uvidíš, aký bude biely gauč, vďaka vám hejterom,” okomentoval to a neskôr ešte pritvrdil: “Takto ti poviem. Zasa zarobí na vás hejteroch a potom budete zasa mať reči, že odkiaľ a skade… Však uvidíš!” 

Ceco na to zareagoval, že z jeho strany šlo len o nevinný vtip. “Nikdy som nehejtoval nikoho a nič. Nech si robí každý, čo chce. Ja som tiež porobil svoje a neľutujem,” pousmial sa nad celou vzniknutou situáciou.

Renému Strauzsovi to však nedalo: “Takýto joke si rob z mamky a nie z mojej ženy, pekný deň prajem.” Rozčúleného Plačkovej manžela však čoskoro nato uzemnila influencerkina fanynka, ktorá mu odporučila, aby sa nebral tak vážne.

Samotná Plačková sa už medzitým venovala celkom iným povinnostiam. V Prahe si šla prehliadnuť, ako bude o pár mesiacov vyzerať jej nové auto známej talianskej značky a následne sama potvrdila, že jej nový záhadný produkt bude mať skutočne niečo dočinenia s ľuďmi, ktorí jej píšu negatívne komentáre.

“Zase som raz vymyslela produkt vďaka hejterom a kvôli tomu som hlavne dnes v Prahe, lebo nerada odkladám svoje nápady na neskôr. Proste keď chceš zarobiť, nič neodkladaj na zajtra, ale rieš všetko hneď,” odporučila na záver svoj recept na dobrý biznis.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Cecovo_meme, Instagram/rene.rendy, queen.plackova