Erik Zahorjan je nepochybne najkontroverznejšou osobou 12. série Farmy. Kým niektorí oceňujú, že je “svojský”, iní sa nad jeho konfliktným a často nepochopiteľným správaním pohoršujú. A k nim sa najmä v poslednom čase radia aj samotní tvorcovia šou. Nielenže ukradol mince, za čo nebol nikdy potrestaný, a dvakrát bol za podvádzanie napomenutý aj v dueli so Sárou, no teraz sa ešte aj v snahe postúpiť do semifinále uchýlil k ďalším neférovým praktikám!

“Erik, my vidíme, čo robíš!,” kričala na mladého Prešovčana Evelyn, keď si v dueli so Sárou vypomáhal nie práve čistým spôsobom. Pri nosení guľôčok medzi kolenami sa napríklad rozhodol ich mať medzi stehnami, čím si hru výrazne uľahčil. Hovoríme, mimochodom, o tom istom dueli, o ktorom Erik celý čas tvrdil, že ho schválne prehrá.

Keď ale nehral fér ani so svojou láskou, kto by mohol čakať, že tak učiní zoči-voči svojej úhlavnej nepriateľke? Vďaka informáciám divákov, ktorí si dnešnú epizódu pozreli dopredu, už vieme, že Erik a Katka zostanú po troch súťažných disciplínach s rovnakým – a celkovo najnižším – počtom bodov.

O to, ktorý z nich postúpi do semifinále, teda následne rozhodne takzvaný rozstrel – farmári budú v ústach prenášať kyslú kapustu z jedného suda do misiek. Erik však zrejme chce zostať v hre až príliš, pretože Katke údajne telom úplne zablokuje prístup k sudu. Napriek sťažnostiam ostatných farmárov však Prešovčan vraj ani za toto konanie nebude potrestaný a práve on sa tak napokon dostane do semifinále.

“No na to, ako si verí, tak s Katkou to bolo tesné, a ešte ako sa zachoval. A potom Lukášovi tvrdí, že on ju nestrčil, lebo keby hej, tak by spadla. Kradne, klame, preskakuje mu v hlave,” rozčuľujú sa spravodlivo nahnevaní diváci v komentároch. Či Erika za dlhodobo neférové správanie a krádež čaká oneskorený trest, je však zatiaľ otázne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Facebook, TV Markíza