Rebeka Hlavatá z Galanty patrila na Farme 12 k najvýraznejším osobnostiam, prekvapivo však vypadla pomerne skoro a s ostatnými sa nemohla ani rozlúčiť. Za všetkým stálo porušovanie pravidiel. Farmári si však mali šancu vybrať, či “obetujú” ju alebo Henricha Kuľka, ich voľba však bola takmer jednohlasná. A práve to, zdá sa, sa krásky hlboko dotklo. 

“Doteraz som videla len útržky Farmy X-tra, teraz som si ju pozrela celú. Asi som veľmi rada, že už sa na to pozerám len ako divák a nepijem tam s nimi, lebo to je hrozné!” vyznala sa Rebeka na svojom Instagrame so zlomyseľným smiechom. Aby bolo každému jasné, o čom hovorí, pridala aj video Evy Lipovskej, ako opitá do nemoty močí do vane priamo pred kamerami.

Pravdou zostáva, že kým Rebeka verejne komentuje správanie ostatných na Farme, ostatní zrejme v súkromí intenzívne preberajú to jej. Nikto z exfarmárov sa totiž s recepčnou na plastickej chirurgii nebaví. Kým sa teda všetci ostatní stretávajú aj po svojom vypadnutí, Rebeku sa nik neunúval kontaktovať a zo stretnutí partie ju ostentatívne vynechávajú. (Navyše to vyzerá tak, že na Farme nechýba ani jej “milému” Henrichovi, ktorý už medzičasom začal pokukovať po ďalších dvoch účastníčkach.)

A čo na to celé hovorí Rebeka? Stretávať s ostatnými – aj keby mala tú možnosť – sa vraj vôbec netúži. “Ja kamarátstva nasilu a falošné vzťahy nepotrebujem,” okomentovala celú vec štipľavo poukazujúc na to, že celé farmárske priateľstvá vníma ako jedno veľké a nechutné divadlo.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/rebihlavata | Foto: Instagram/rebihlavata, TV Markíza