Britney Spears je ako typická americká popová hviezdička žena tisícich škandálov. Ešte pred desiatimi rokmi médiá plnili jej večné výkyvy hmotnosti a smutné fotografie s vyholenou hlavou.

Hoci od tých čias pribudlo na poli šoubiznisu množstvo celebrít, o Britney je, ako o bývalú ikonu, stále obrovský záujem. Za všetko hovorí jej účet na Instagrame, na ktorom ju sleduje viac ako 27,2 milióna fanúšikov. (Pre porovnanie, Zuzana Plačková, ktorá je považovaná za našu najúspešnejšiu influencerku, ich má 712-tisíc.)

Britney Spears v časoch najväčšej slávy.

Speváčka sa preto ľuďom snaží odmeniť nie štylizovanými obrázkami, ale práve autentickosťou. Nie vždy však skutočný život prenesený na sociálne siete funguje. Za všetko hovorí Britneyno posledné video, nad ktorým aj fanúšikovia len nechápavo krútili hlavami.

Čo na ňom robí? Tancuje. Na tom by vlastne nebolo nič zlého, obava sledovateľov však pramení nie z toho, ČO robí, ale skôr AKO to robí.

Horšie časy: Sláva pripravila Britney život ako na horskej dráhe.

„Modlím sa za tvoje duševné zdravie,“ napísala jej istá Američanka, s ktorou ihneď súhlasilo takmer 2000 ľudí. A komentáre tohto typu pribúdali. „Ach, bože. Už je to tu zase…“ „Som zmätený. Snažíš sa nám naznačiť, aby sme volali pohotovosť?,“ pýtali sa jej ďalší fanúšikovia.

Našli sa však aj takí, čo sa speváčky zastali. „Tisíce ľudí denne robí takéto videá na TikToku, lebo ich to robí šťastnými. Aj ona len robí niečo, čo si proste užíva,“ uzemnila kritikov naozajstná fanynka s tým, že väčšina z nás si takto tancuje aj doma bez toho, aby sme si uvedomovali, ako šialene to vyzerá. Britney Spears sa to skrátka len nebála natočiť a „hodiť“ na internet.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/britneyspears | Foto: Facebook, Instagram