15-ročný chlapec alebo 90-ročný deduško, na tom nezáleží. Bývalá česká moderátorka nie je vo svojich preferenciách vyberavá. Jediná podmienka jej intenzívneho hľadania partnera na vášnivé bozkávanie je, aby bol dotyčný nakazený novým koronavírusom. O čo Jane Peterkovej ide?

Koronavírus COVID-19 neprišiel na tento svet sám. Ako to už býva, takmer súčasne s ním sa totiž zrodili bujné konšpiračné teórie a pochybnosti okorenené tými najfantastickejšími vysvetleniami, prečo je celá choroba len hoax, výmysel či prostriedok elít, ako nás obrať o naše životy. Jedným z horlivých zástancov podobných tvrdení je aj bývalá moderátorka televízie Nova Jana Peterková, ktorá ich však pozdvihla na celkom novú úroveň. Snaží sa ich dokázať v priamom prenose!

Všetko to začalo „nevinným“ videom šíriacim sa po českých internetových platformách. Jana Peterková v ňom vyzýva kompetentných, aby nezatvárali školy. Dôvod? „Nesku*víme život detí na ich ďalších štyridsať rokov, čo majú pred sebou, kvôli tomu, že nejaký senior alebo astmatik by mohol zomrieť!“

Keď začalo video získavať na popularite, Peterková sa zľakla a začala sa obhajovať, že nič z toho, čo v ňom povedala, nemyslela vážne. Vraj totiž len nacvičovala divadelnú hru o žene, ktorá podcenila riziká a v dôsledku toho napokon podľahla nákaze. Jej názov má byť Koronavírus: Hrozba storočia.

Toto vysvetlenie by snáď aj obstálo, samotná exmoderátorka ho však sabotovala hneď ďalším videom, ktoré publikovala na svojom Instagrame. V tom nielenže popiera, že niečo ako koronavírus existuje, no vyhráža sa tým, že to dokáže.

Ako? Vláme sa do známej pražskej nemocnice a pooblizuje tam kľučky. Video zo zvláštneho experimentu sa bude streamovať naživo na jej profile, pričom aby mali ľudia motiváciu ju sledovať, tisíceho followera vraj vezme so sebou.

„Ničoho sa nebojím,” hrdí sa hviezdička, ktorej sláva začínala zapadať, a tak na seba potrebovala upozorniť nanajvýš nevhodným spôsobom. Okrem oblizovania kľučiek totiž sľúbila fanúšikom ešte jednu vec. Ak sa nájde čo i len jeden človek s potvrdeným pozitívnym výsledkom na COVID-19, bude sa s ním bozkávať. Fakt, že sa dosiaľ nikto neohlásil, nepovažuje Peterková za nič iné, ako za dôkaz, že koronavírus neexistuje.

„Koronavírus je kampaň urobená na nás, aby nás zbavila našich životov,” vyhlasuje hviezda bez hanby. Síce momentálne nie je isté, že svoje reči napokon nepoprie rovnako ako pri prvom videu, aj tak má Peterková zarobené na poriadny prúser. Za nenosenie rúška či nabádanie na rozširovanie nákazy jej totiž hrozí viac, než len mastná pokuta.

Celé posledné VIDEO Jany Peterkovej
si môžete pozrieť TU!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Depositphotos, Instagram/peterkovaj