Aj napriek tomu, že Slovenskom burcuje najmä situácia s koronavírusom, novou vládou, predraženými rúškami a kupovaním bytov za pofidérne peniaze :D, väčšina fanúšikov sa od toho rada dištancuje a radšej sa pred televíznymi obrazovkami zabaví. 

Aspoň na chvíľu sa pozornosť Slovákov sústredila na niečo iné, včera odvysielala televízia Markíza novú časť kastingov zo speváckej súťaže Superstar. Fanúšikovia si všimli nádhernú súťažiacu z Bratislavy, ktorá síce spevom neohúrila, avšak výzorom a charizmou vyhrala jackpot!

Kristína Vargová predviedla dve piesne, zrejme až tá druhá jej zaručila postup do ďalšieho kola. Nebolo to však také jednoznačné, o všetkom rozhodol až Paľo Habera, ktorý krásku s odretými ušami posunul ďalej.

 Aj vám sa Kristína zdala povedomá?

Výrečná Kristína pred dvoma rokmi hviezdila v súťaži Miss Universe 2018, ktorá sa prvýkrát vysielala len prostredníctvom internetu a moderovali ju známy Sajfa a najobľúbenejší YouTuber Gogo.

Kika nebola len účastníčka, získala aj ohromný úspech a to v podobe titulu II. vicemiss! Nuž, fešanda sa veru vo svete šoubiznisu určite nestratí 🙂

Počas prípravy na Miss Universe 2018 si skúsila aj šoférovanie so Sajfom

 

Foto: Instagram/ kkristinvargova, YouTube | Video: YouTube