65-ročná herečka ani zďaleka nevyzerá na svoj vek. Je pravda, že zub času sa podpísal aj na nej, avšak stále si drží obrovskú gráciu, štýl a punc dámy. Niektorí fanúšikovia jej síce vyčítajú prílišnú umelosť, iní zas tvrdia, že vyzerá stále lepšie a lepšie.

Ono, zákony prírody neoklamete 😀 Môžete ich ale mierne spomaliť a troška obalamutiť. Legendárna slovenská herečka Zdena Studenková to zatiaľ zvláda bravúrne a zdá sa, že zatiaľ nemieni podľahnúť svojmu pokročilejšiemu veku.

„Najmodernejšou laserovou technológiou využívanou v estetickej medicíne je Laser FOTONA SP DYNAMIS PRO, ktorého účinky sú nielen skutočne výrazné, ale aj maximálne bezpečné. Pri tomto zákroku je pleť vôbec po prvýkrát ošetrená ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej časti úst. Neinvazívne 4D omladenie je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa rozhodli začat s razantnejšími antiagingovými ošetreniami v zimnom období,” znie vyjadrenie kliniky Yes Visage, ktorá zverejnila fotky z návštevy známej blondíny.

„Aj pani Zdenka Studenková je s výsledkom maximálne spokojná a odporúča ho všetkým, ktorí si chcú pleť udržať mladú a sviežu ako ona,” dodávajú na záver. Čo na ňu hovoríte? 🙂

Zdena je ale stále krásna a udržiava si status veľkej dámy

Zdenka na zákroku

Zdroj: Instagram/yesvisage_slovensko | Foto: Instagram/emil_vasko_photo, exclusiveagency_eu, #zdenastudenkova